KONST / Litografier / Färglitografi 9666288
nr 966 6288
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Lennart Jirlow (f. 1936), 173/310, 'Blomsterlandet', signerad, motivet: 46x61
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 8 juni 2015
kl 18:55:38
1.100 kr
1.400 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow